Promoce a dokonalý dárek: hodinky jako symbol úspěchu

20. 05. 2024

Je řada slavnostních životních události, se kterými se spojuje obdarování člověka, který právě prošel významným životním posunem. Jednou z těchto událostí je jistě i ukončení vysokoškolského studia. Promoce znamená příslib nového začátku a úspěšné budoucnosti. A co je lepším dárkem za úsilí každého studenta než náramkové hodinky? Evokují to, že čas je nejvzácnější a nejcennější hodnotou a také přání úspěchu při vykročení do další životní etapy.

Pokud jste tedy doteď nevěděli, jakým dárkem byste vyvolali pocit hrdosti a zadostiučinění studenta, který úspěšně zdolal zkoušky, máme pro vás jasnou volbu. Náramkové hodinky jsou jedním z nejoblíbenějších doplňků, který lidé nosí každý den. Jsou praktické, stylové a jako dar za promoci působí nezapomenutelně. V jejich podobě navíc darujete trvalou hodnotu, která bude nejen připomínkou úspěšného studia, ale také tradicí, jejíž zachování se může dědit z generace na generaci.

Elegantní IWC Schaffhausen Portugieser Automatic (IW500710). Cena 327.000 Kč

Dar v podobě hodinek by měl být promyšlený a osobní. Je vhodné proto zvážit zájmy a preference obdarovaného a přizpůsobit tak typ hodinek jeho individuálním potřebám.

Pokud chcete sáhnout po elegantním modelu, který doplní společenský outfit a zároveň ukazuje čas s náležitou důstojností a nádechem luxusu, existuje výběr z široké řady švýcarských hodinek od renomovaných výrobců. Jsou dokonalým spojením precizního zpracování, špičkových materiálů a nadčasového designu. Elegantnímu stylu hodinek jsou většinou připisovány vlastnosti jako je menší průměr pouzdra, jasná čitelnost bez většího počtu ukazatelů hodinářských komplikací a kožený řemínek. Pro dámy mohou být elegantním modelem hodinky s jemnými detaily briliantů a perleťového číselníku. Jsou bezesporu investicí do vlastního sebevědomí a image.

Nadčasové Certina DS Action Lady (C032.207.11.046.00). Cena 23.500 Kč

Společenské TAG Heuer Carrera Day-Date (WBN2013.FC6503). Cena 90.900 Kč

Naopak sportovní modely jsou důležitým doplňkem pro všechny aktivní jedince. Je u nich však také důležitý design a pohodí při nošení. Mezi sportovní modely se většinou řadí modely s bateriovým strojkem, který je spolehlivý při jakékoliv fyzické aktivitě. Dále je vhodné zvážit potřebu vodotěsnosti, materiálu řemínku (kovový tah, kaučuk) a možných funkcí, které budou skvělým partnerem nejen při sportu, ale i při běžném užívání.

Všestrané Breitling Superocean Automatic Lady 36 (A17377211A1S1). Cena 126.500 Kč

Legendární Omega Seamaster Diver 300M (210.32.42.20.03.001). Cena 155.300 Kč

Skvělým způsobem, jak udělat z darovaných hodinek ještě osobnější a významnější kousek, je gravírování. Pokud to provedení a dostatek místa dovolí, je možné gravírovat na různé části hodinek. Může jimi být zadní víčko, pouzdro, ve výjimečných případech i spona řemínku. Gravírování iniciálů, významného data nebo věnování je prováděno většinou laserem a je velmi precizní a detailní ve zpracování.

Některé hodinky mají zadní dýnko přímo uzpůsobené pro tvorbu gravírování. Breitling Navitimer Automatic 36. Cena 135.000 Kč

Věnování hodinek k promoci je opravdu skvělou volbou.

Elegentní Maurice Lacroix Aikon Ladies se dvěma řemínky v balení. Cena 64.500 Kč

Ikonické Certina DS Action se vzorovaným číselníkem. Cena 14.700 Kč

Robustní Norqain Wild One vyrobené z kompozitního materiálu. Cena 131.200 Kč

Design inspirovaný 80. léty to jsou Tissot PRX s integrovaným tahem. Cena 9.800 Kč

Nevíte si s výběrem hodinek rady? Obraťte se na náš proškolený personál, který Vám s výběrem poradí.

 

telefon: +420 603 515 475