Longines UltraChron

31. 07. 2022

Longines představil své „ultra nejpřesnější“ hodinky – Longines Ultra-Chron. Jsou inspirovány původním modelem Longines Ultra-Chron Diver z roku 1968. Nový vysokofrekvenční strojek (36000 kyvů za hodinu) zaručuje vyšší přesnost a těží z bohatého dědictví Longines výroby strojků. Disponuje rezervou chodu okolo 52 hodin.

Svým statusem průkopníka ve světě sportovní časomíry se Longines odlišuje od ostatních a představení vysokofrekvenčního kalibru je dalším významným krokem. Je dokonalou volbou pro nadšence vintage modelů a zároveň milovníky špičkových technologií. 43mm ocelové pouzdro je kryté safírovým sklíčkem s oboustrannou antireflexní vrstvou. Vodotěsnost tohoto modelu je 300 M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přesnost Longines Ultra-Chron je potvrzena jeho certifikací jako „ultra chronometru“ provedenou nezávislou zkušební laboratoří TIMELAB v Ženevě. Označení přesahuje běžnou certifikaci chronometru. Tento model je dodáván ve speciální prezentační krabici, která obsahuje také černý řemínek NATO vyrobený z recyklovaného materiálu. K dispozici je také varianta s kovovým tahem.

Prohlédněte si kolekci Longines na našem E-shopu: Longines – Eshop