Hodinářský servis

Hodinářský servis Fr. Hanák je oficiálním servisním střediskem pro záruční opravy značek OMEGA, BREITLING, TAG HEUER, RADO, LONGINES, CERTINA, TISSOT, MIDO A CALVIN KLEIN. Pro další značky, jako je MONTBLANC, FORTIS, MAURICE LACROIX, HAMILTON a BULOVA zajišťujeme servis. Dle dohody provádíme pozáruční opravy i jiných hodinek, které používají standardní švýcarské mechanické nebo bateriové strojky.

Odbornost

Naši hodináři jsou pravidelně školeni ve Švýcarsku na nové typy strojků. Nejvíce důrazu na kvalitu pracovních postupů kladou značky jako Omega, Breitling, Rado, Tag Heuer, Longines, Tissot a Certina. Jednotliví mechanici mají výkonnostní certifikáty od těchto značek a dodržují mezinárodní standardy při opravách. Servis je zařazen do mezinárodní sítě hodinářských opraven – World Service Centre.
Školení ve Švýcarsku

Firma Tissot uspořádala na všechny nové modely řady Tissot T-Touch /dotekové/ školení pro hodináře. Účelem bylo předat veškeré informace a znalosti k opravě těchto modelů. Při této příležitosti bylo zajištěno i vybavení našeho servisu speciálními přípravky k opravě těchto modelů.
Za naši firmu se účastnil Jaromír Fábry, který za úspěšné zvládnutí získal certifikát k opravě těchto modelů.

Rozsah

Servis zajišťujeme pro autorizované prodejce našich značek v celé České republice a částečně i na Slovensku. Kromě příjmu oprav v Brně zpracováváme opravy došlé poštou – po diagnóze, kalkulaci a odsouhlasení ceny zasíláme opravy zpět dobírkou prostřednictvím kurýrní služby InTime.

Vybavení

V našem servisním centru v Brně, na Rašínově ulici máme nejmodernější měřící a testovací přístroje včetně zkoušky vodotěsnosti suchou i mokrou cestou se záznamem výsledku, dále diagnostické přístroje na měření přesnosti chodu mechanických i quartzových hodinek. Jsme vybaveni oddělenými prostorami pro chemické a mechanické čištění strojků a hodinkových pouzder.

Zaslat požadavek na servis