Volné pracovní pozice

Jsme luxusní obchod s hodinkami a šperky a hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni. Obchod máme v centru Brna, otevřeno ve všední dny + sobota do 13hod. Prodáváme to nejlepší ze švýcarských značek hodinek a italských šperků.

ASISTENT/KA PRODEJE:

– zkušenosti s prodejem v maloobchodě
– minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
– angličtina
– znalost práce s PC (zpracování nabídky, vystavení faktury)
– znalost ekonomického sw Pohoda výhodou
– i na částečný úvazek

Hledáme pečlivou kolegyni/kolegu, který má smysl pro pořádek a dokáže komunikovat se zákazníky nejen o technických parametrech zboží. Dbáme na to, aby jak prodejna, tak i zaměstnanci perfektně rozuměli našim produktům. Proto se účastní školení, které jsou z poloviny v angličtině. Jednou ročně se školení odehrává v zahraničí. Důležité je pro nás souhra v týmu, proto musí nový člen zapadnout mezi stávající kolegy, být nápomocný s pozitivní energií. S dodavateli komunikujeme především emailem, proto je nutné zvládat obsluhu počítače, i v angličtině. Z administrativních dovedností požadujeme práci s pokladním a skladovým systémem, vyřizování eshopových objednávek, fakturace, naceňování a kontrola zboží. Nabízíme plný nebo i zkrácený úvazek, ale chceme dlouhodobý vztah. Ke mzdě vyplácíme prémie z prodeje, dále zaměstnanecké benefity a slevy na naše zboží. (aktualizováno 27. 3. 2024)

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY:

– zkušenosti s prodejem v maloobchodě
– chuť řídit malý kolektiv (4 osoby)
– minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
– angličtina i v písemné formě
– znalost práce s PC (zpracování nabídky, vystavení faktury, Excel)
– znalost základních účetních operací
– znalost ekonomického sw Pohoda výhodou

Hledáme pečlivého kolegu/kolegyni, který má smysl pro pořádek, dokáže organizovat chod prodejny. Mimo to dokáže komunikovat se zákazníky nejen o technických parametrech zboží. Dbáme na to, aby jak prodejna, tak i zaměstnanci perfektně rozuměli našim produktům. Proto se účastní školení, které jsou z poloviny v angličtině. Jednou ročně se školení odehrává v zahraničí. Důležité je pro nás souhra v týmu, proto musí nový člen vycházet se stávajícími kolegy, být nápomocný s pozitivní energií. S dodavateli komunikujeme především emailem, proto je nutné zvládat obsluhu počítače, i v angličtině. Z administrativních dovedností požadujeme práci s pokladním a skladovým systémem, vyřizování eshopových objednávek, fakturace, naceňování a kontrola zboží. Nabízíme plný úvazek, chceme dlouhodobý vztah. Ke mzdě vyplácíme prémie z prodeje, dále zaměstnanecké benefity a slevy na naše zboží. (aktualizováno 27. 3. 2024)

V případě zájmu o některou z vypsaných pozic, zašlete svůj životopis na: dalibor@hanak-brno.cz