Volné pracovní pozice

Jsme luxusní obchod s hodinkami a šperky a hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni. Obchod máme v centru Brna, otevřeno ve všední dny + sobota do 13hod. Prodáváme to nejlepší ze švýcarských značek hodinek a italských šperků.

ASISTENT/KA PRODEJE:

– zkušenosti s prodejem v maloobchodě
– minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
– angličtina
– znalost práce s PC (zpracování nabídky, vystavení faktury)
– znalost ekonomického sw Pohoda výhodou
– i na částečný úvazek

Hledáme pečlivou kolegyni/kolegu, který má smysl pro pořádek a dokáže komunikovat se zákazníky nejen o technických parametrech zboží. Dbáme na to, aby jak prodejna, tak i zaměstnanci perfektně rozuměli našim produktům. Proto se účastní školení, které jsou z poloviny v angličtině. Jednou ročně se školení odehrává v zahraničí. Důležité je pro nás souhra v týmu, proto musí nový člen zapadnout mezi stávající kolegy, být nápomocný s pozitivní energií. S dodavateli komunikujeme především emailem, proto je nutné zvládat obsluhu počítače, i v angličtině. Z administrativních dovedností požadujeme práci s pokladním a skladovým systémem, vyřizování eshopových objednávek, fakturace, naceňování a kontrola zboží. Nabízíme plný nebo i zkrácený úvazek, ale chceme dlouhodobý vztah. Ke mzdě vyplácíme prémie z prodeje, dále zaměstnanecké benefity a slevy na naše zboží. (aktualizováno 27. 3. 2024)

V případě zájmu, zašlete svůj životopis na: dalibor@hanak-brno.cz

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY:

– chuť řídit malý kolektiv (4 osoby)
– angličtina i v písemné formě
– znalost práce s PC (zpracování nabídky, vystavení faktury, Excel)
– znalost základních účetních operací

Hledáme pečlivého kolegu/kolegyni, který má smysl pro pořádek, dokáže organizovat chod prodejny. Mimo to dokáže komunikovat se zákazníky nejen o technických parametrech zboží. Dbáme na to, aby jak prodejna, tak i zaměstnanci perfektně rozuměli našim produktům. Proto se účastní školení, které jsou z poloviny v angličtině. Jednou ročně se školení odehrává v zahraničí. Důležité je pro nás souhra v týmu, proto musí nový člen vycházet se stávajícími kolegy, být nápomocný s pozitivní energií. S dodavateli komunikujeme především emailem, proto je nutné zvládat obsluhu počítače, i v angličtině. Z administrativních dovedností požadujeme práci s pokladním a skladovým systémem, vyřizování eshopových objednávek, fakturace, naceňování a kontrola zboží. Nabízíme plný úvazek, chceme dlouhodobý vztah. Ke mzdě vyplácíme prémie z prodeje, dále zaměstnanecké benefity a slevy na naše zboží. (aktualizováno 27. 3. 2024)

Servis zprostředkovává opravy hodinek pro celou ČR. 10-ti členný tým servisu hledá kolegyni/kolegu na pozici asistent/ka servisu.

Pracovní náplň:

  • reakce na telefonické a mailové požadavky zákazníků
  • zpracování cenových kalkulací hodinářských oprav a komunikace se zákazníky
  • podpora při vyřizování reklamací a stížností zákazníků
  • zpracovávání objednávek náhradních dílů
  • komunikace s výrobcem náhradních dílů (Švýcarsko)
  • vedení skladové evidence náhradních dílů

Požadované znalosti a dovednosti:

  • SŠ nebo odborné vyučení s maturitou (technické obory výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC
  • dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem), znalost němčiny vítána
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu a zvládnout náročné situace
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • jisté a příjemné vystupování po telefonu
  • věcná a systematická mailová komunikace

Nabízíme možnost si napracovat hodiny, stravenky/příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky/služby. Budete pracovat s luxusním zbožím, aktivně využijete cizí jazyky.

(aktualizováno 18. 4. 2024)

V případě zájmu, zašlete svůj životopis na: jiri@hanak-brno.cz