Perfektní servis,
kterému můžete věřit

Autorizovaný
hodinářský servis

 

Partnerem v udržování hodnot rodinné firmy je náš hodinářský servis. Samostatné prostory servisu jsou vybaveny moderními hodinářskými přístroji aby dílna splňovala přísná kritéria švýcarských značek.

Servis se nachází v prvním patře na Rašínově č. 2 a má svoji vlastní recepci pro příjem oprav. Naši hodinářští mistři jsou každoročně školeni ve Švýcarsku na novinky ve vývoji strojků. Servis je zařazen do sítě World Service Center a každým rokem je podroben prověřování ze strany švýcarských partnerů.

Postup při opravě zakázky

  • příjem hodinek osobně nebo zasláním poštou
  • diagnostika a kalkulace opravy (cca 1 týden)
  • informace zákazníka o ceně a rozsahu, odsouhlasení
  • objednání náhradních dílů (cca 3-4 týdny)
  • provedení opravy (cca 1 týden)
  • testovaní hodinek, výstupní kontrola (1 týden)
  • vyzvednutí zakázky / odeslání kurýrem PPL

 

Hodinářský servis Fr. Hanák je oficiálním servisním střediskem pro opravy značek OMEGA, BREITLING, TAG HEUER, RADO, LONGINES, CERTINA, TISSOT, MIDO,  CALVIN KLEIN a HAMILTON.

Zajišťujeme také autorizovaný servis pro další švýcarské značky, jako je IWC, ZENITH, MONTBLANC, FORTIS, MAURICE LACROIX, ETERNA a EDOX.

Vybavenost servisu

V našem servisním centru v Brně na Rašínově ulici máme nejmodernější měřící a testovací přístroje, včetně zkoušky vodotěsnosti suchou (100M) i mokrou cestou (1200M) se záznamem výsledku. Dále diagnostické přístroje na měření přesnosti chodu mechanických i quartzových hodinek – Witschi.

Disponujeme oddělenými prostorami pro chemické a mechanické čištění strojků. Dílna pro renovaci hodinkových pouzder a náramků je vybavena leštícími a matovacími stroji.

Hodinářský servis

Rašínova 2
1. patro (dvorní trakt)
60200 Brno

Zobrazit na Mapy.cz

+420 533 440 133
+420 739 274 478
servis@hanak-brno.cz

Otevírací doba:

Po-Pá  9.00–18.00
So–Ne  zavřeno

Vedoucí servisu: Jiří Hanák