Šperky a doplňky

Neoddělitelnou součástí moderní ženy je šperk, který ladí ke každé příležitosti. Představujeme Vám produkty výrobců, jejichž kvalita je zaručena dlouhodobými zkušenostmi designérů a prověřenými technologiemi.

Montblanc

Dlouhá historie z Montblanc činí suverénní jedničkou na trhu psacích
potřeb. Později nabízí i luxusní doplňky pro vytříbený životní styl.
Patentovaný diamantový výbrus ve tvaru „hvězdičky“ – loga Montblanc,
který je použit v osobité kolekci šperků.


Blumer

Více než 40 let dohlíží na každý aspekt výroby šperků. Design,
originalita a vyšší kvalita kolekce nese název Blumer. Návrhy šperků
jsou silně ovlivněny povahou, čistotou architektury a kultury. Věříme,
že hledáte stále náročnější představy vaší fantazie.


Guy Laroche

Objevte revoluční styl šperků v kombinaci nového módního trendu od francouzské návrhářské společnosti. Preciznost high-tech keramiky v černé či bílé barvě doplněné 18ti karatovým zlatem a diamanty.


Přináší odvážný design šperků v 18ti karátovém zlatě. Náušnice ve tvaru pírka nebo orchideje jsou dokanalým doplňkem pro večerní příležitost.


Boccia

Přednosti titanu využívá německý výrobce šperků a hodinek. Přednosti jako nízká váha a antilalergický materiál nabízí Boccia svým zákazníkům specifické doplňky v neobvyklé barvě tohoto zvláštního kovu.


BUBEN&ZORWEG

Natahovač TIME MOWER® je správnou volbou pro sbírky drahých hodinek. Tyto stroje udržují přesný čas, datum, měsíční fázi, časové zóny a perpetuální kalendář bez nutnosti stálého nastavování. Je příjemné vědět, že každé hodinky ve sbírce, jsou přesně nastaveny a připraveny k nošení.


Rapport London

Tradiční natahovače na automatické hodinky anglického výrobce Rapport London. Kazety jsou ve dřevěném, případně hliníkovém provedení, vybaveny jedním, dvěma nebo čtyřmi strojky pro natahování hodinek.