Novinka pro dámy - Breitling Navitimer 32 a 36 mm

6. 10. 2023

S velkou radostí představujeme ohromující novinku Breitling Navitimer, které debutují v kampani NAVITIMER – FOR THE JOURNEY. Ve dvou nových štíhlých velikostech 32 a 36 mm, se zářivými perleťovými číselníky, dohledatelným 18karátovým zlatem a laboratorně vypěstovanými brilianty (zodpovědné brilianty).

Navitimer 32

Quartzový stroj, perleťový číselník, diamantové indexy

Navitimer 36

Automatický stroj, 38 hod rezerva chodu, řemínek z aligátora

Navitimer jsou jedny z nejznámějších hodinek značky Breitling, které kdy byly vyrobeny. Jsou na sběratelských seznamech všech dob. To, co začalo v roce 1952 jako nástroj pro piloty, znamená dnes něco velmi hlubokého pro každého člověka, který nosí Breitling Navitimer na svém zápěstí.

Nyní Breitling představuje dva nové přírůstky do kolekce Navitimer v nových velikostech 32 a 36 mm. Lidem, kteří milují vzhled a dojem hodinek s menším průměrem, budou spolehlivým doplňkem na jejich osobní cestě. Tyto modely však nabízejí víc než jen nové velikosti. Pastelové barvy perleti číselníků, vysledovatelné vzácné materiály (zlato, brilianty), výrazná luneta působící dojmem spojených korálků, to vše vytváří z nových modelů Navitimer hodinky s půvabem šperku. Legendární pilotní navigační hodinky tak dostávají nádech všestranné elegance, která je připravena na jakoukoliv cestu nositele.

 

Navitimer Automatic 36 – vzhled ve formátu podobném šperku

36mm Navitimer se vyznačuje kuličkovou lunetou a ikonickou posuvnou vnitřní lunetou s logaritmickým pravítkem (používaným piloty jako analogová kalkulačka), což dodává Navitimeru jeho nezaměnitelný vzhled. K dispozici jsou v triu elegantních metalických barev číselníku – mátově zelená, stříbrná a antracitová s indexy nebo s bílým perleťovým číselníkem osazeným „lepšími brilianty“.

Součástí poslání společnosti Breitling je dělat věci lépe. Proto je zde důležité zmínit, že brilianty, které jsou použity v modelové řadě Navitimer jsou vypěstovány v laboratoři a lze je sledovat u akreditovaných výrobců, kteří dosáhli standardu SCS-007 Sustainability Rated Diamonds Standard. Stejně tak celozlatá verze a zlatá luneta jsou vyrobeny z „lepšího zlata“, jehož původ lze vysledovat až k řemeslným a drobným dolům, které splňují kritéria Swiss Better Gold Associaiton pro sociální a environmentální dopady. Všechny hodinky v modelové řadě, které obsahují toto zlato, brilianty nebo obojí, nesou označení Origins, což je známka integrity produktu a jejich vzácných materiálů.

Navitimer 36 je poháněn COSC certifikovaným Breitling Calibre 17, mechanickým automatickým strojkem.

Navitimer 32 – bezchybný styl, výjimečná přesnost

Tato oslnivá nová interpretace klasických leteckých hodinek se zříká logaritmického pravítka ve prospěch zjednodušeného designu číselníku přizpůsobenému jeho menšímu průměru. Velmi příjemné jsou jejich perleťové číselníky v pudrově růžové a světle modré – první u značky Breitling, spolu s klasickou bílou. I Breitling Navitimer 32 se vyznačuje zodpovědnými brilianty a zlatem. Všechny nesou označení Origins.

Síla těchto hodinek vychází z Breitling Calibre 77, což je nanejvýš přesný strojek SuperQuartz™, který má, stejně jako všechny quartzové kalibry Breitling, navíc certifikaci COSC. Vyznačují se také vodotěsností 50 M, což je na hodinky této velikosti velmi působivé.

Zalíbila se Vám kolekce Navitimer a nevíte, které by byly pro Vás ty pravé? Zastavte se za námi na prodejnu a společně můžeme vyzkoušet různé varianty, případně se inspirujte na našem e-shopu.