Seiko 5 Sports Ultra Guard

21. 02. 2023

Seiko 5 Sports s potěšením představuje model ve spolupráci s Ultraseven, který oslavuje 55. výročí vysílání tohoto pořadu. Model vychází z designu, který vzdává hold prvním hodinkám Seiko 5 Sports a svým zbarvením a designem evokuje Ultra Guard – elitní jednotku pozemských obranných sil. Tento výroční model se nese v duchu „oficiálního nástroje Ultra Guard“ a zachycuje tento jedinečný pohled na svět v každém detailu. Tato limitovaná edice je omezena na pohých 3 400 kusů a bude dostupná od ledna 2023.

Mimozemšťan spravedlnosti Ultraseven

Tento návštěvník modré planety z Nebuly M78 – Země světla, byl hluboce dojat činem pozemšťana, který se obětoval, aby zachránil život svého blízkého přítele. Z tohoto důvodu se Ultraseven rozhodl zůstat a bojovat na obranu této nádherné planety a života, který na ní vzkvétá, před mimozemskými vetřelci, kteří se snaží naplnit své ďábelské ambice a pocházejí z těch nejtemnějších zákoutí vesmíru.

Opravdový nástroj elitní jednotky Ultra Guard

Metalická textura číselníku a design lunety jsou speciální specifikace, které navazují na původní design hodinek Seiko 5 Sports. Začlenění barevnosti a zachycení pohledu na svět v duchu Ultra Guard jsou hodinky prezentovány tak, jako by se jednalo o oficiální nástroj používaný touto elitní jednotkou, která chrání lidstvo před mimozemskými hrozbami.

Řemínek je vyroben z nylonového materiálu a je speciálně navržen, aby evokoval uniformu elitní jednotky Ultra Guard a je navíc zdoben nápisem “ Terrestrial Defense Force“.

Speciálním prvkem tohoto kolaborativního modelu je zadní dýnko s pořadovým číslem hodinek v rámci limitované edice a siluleta mimozemského hrdiny Ultraseven.

Na památku této spolupráce jsou hodinky dodávány ve speciální krabičce z nerezové oceli s logem Ultra Guard

 

PROHLÉDNOUT NA ESHOPU