TAG Heuer Aquaracer

29. 08. 2022

Letošní renovovaná modelová řada TAG Heuer Aquaracer (Outdoor) sklízí velký úspěch . Je nám proto potěšením se s Vámi podělit o nejnovější model Aquaracer Professional 300 GMT (dostupný na prodejně Rašínově 2), který byl představen na ženevském veletrhu Watches&Wonders 2022.

 

TAG Heuer Aquaracer Professional 300 GMT je dokonalým společníkem pro cestování po světě. Díky své robustnosti, automatickému strojku Calibre 7 GMT a preciznímu propracování, najdou využití při jakékoliv situaci. Jsou technickým nástrojem pro určování času a zároveň druhé časové zóny a přitom mají svěží sportovní styl, který může být součástí jakéhokoliv outfitu.

 

 

 

Modrobílá dvoubarevná keramická luneta funguje jako indikátor dne a noci pro druhé časové pásmo. Jedná se o barevně výrazný prvek, který je vysoce odolná proti poškrábání díky užití keramiky. 43mm ocelové pouzdro je kryto safírovým sklíčkem a modrý kartáčovaný číselník odstínu „sunray“ poskytující perfektní čitelnost.

 

 

Jak číst čas na TAG Heuer Aquaracer GMT?
Model disponuje žlutou GMT ručkou, která dokončí jedno otočení za den podle 24hodinové stupnice, která je viditelná na lunetě, což umožňuje odečíst druhé časové pásmo. Luneta je rozdělena do dvou barev, které určují den a noc. Polovina je v hluboké půlnoční modré barvě, aby odpovídala číselníku a reprezentovala noční hodiny od 18 hodin do 6 hodin do rána. Druhá polovina je v zářivě bílé barvě, která reprezentuje hodiny od 6 ráno do 18 večer.

Prohlédněte si hodinky na našem E-shopu: Aquaracer Professional 300 GMT