TAG Heuer Carrera Chronograph Glassbox

27. 02. 2024

Dědictví přesnosti, vzrušující modrozelená.

TAG Heuer vstupuje do roku 2024 s úžasným přírůstkem do své kolekce Carrera – TAG Heuer Carrera Chronograph Glassbox. Tento model svým osobitým stylem a noblesou představuje originální umístění datumovky a úžasnou zelenou barvu číselníku. Tato pečlivě vybraná barva se stává charakteristickým prvkem a znovu propojuje sérii Carrera se zlatým věkem motosportu a oslovuje nadšence jak klasických, tak moderních hodinek.

Zelený kruhově broušený číselník se může pochlubit minutovým čítačem chronografu na pozici čísla tři a šikmým okénkem datumovky, které je netradičně umístěno na pozici čísla devět. Celá kompozice tak nabízí čistý a mimořádně čitelný číselník. Elegantní ocelové pouzdro má 100M vodotěsnost a našlo dokonalého společníka v koženém řemínku z aligátoří kůže, která je pro něj ideální.

V tomto 39mm chronografu TAG Heuer Carrera získává dědictví současnou podobu a prohlubuje odvážného ducha 60. výročí kolekce. Poháněné novým in-house strojkem TF20-07 jsou plynulým spojením legendární munulosti a inovativní budoucnosti značky TAG Heuer. Rezerva chodu tohoto modelu je 80 hodin.

Autor fotografie: Jan Hanák